6306 sayılı Afet Riskli Yapıların Yenilenmesi Hakkında Kanuna göre, kentteki afet riski taşıyan alanların belirlenip, sağlıklı ve de yaşanılabilir hale getirilmesidir. Kanun, Türkiye’nin her tarafındaki kent ve köylerdeki ekonomik ömrünü tamamlamış, yıkılma riski taşıyan binaların devletin sağladığı yapım kredisi, kira yardımı, belediye harç – vergi avantajlarını da kullanarak yeniden yapılmasını öngörmektedir.

Konut ve Emlak sektöründe 10 yılı aşan etkin tecrübesiyle hereket eden Hamza Aygün, yatırımcılar için en doğru yatırım fırsatlarını, konusunda uzman kadrosuyla sizler için hazırlamaktadır. Yatırımcılarıyla yaptığı toplantılar neticesinde kendilerine en uygun fırsatları belirleyerek onay aşamasından sonra da takibi elden bırakmayarak müşteri merkezli yatırım anlayışını benimsemektedir.

Bankalar aracılığıyla doğru danışmanlık hizmeti alabilmeniz ve süreçlerinizi en hızlı ve sorunsuz şekilde sürdürebilmeniz için yatırım kararı aldığınız an itibarıyla başvuru yapmanız gerekmektedir.

Konutunu kendi imkânları ile yenilemek ve dönüştürmek mevzuat ve yasalar gereği serbesttir. Hamza Aygün Kentsel Dönüşüm Süreç Yönetimi olarak sizleri tüm yorucu süreçler ve gereksiz mevzuatlarla uğraşmaktan kurtarıyoruz. Binanız hakkında öykünüz dinlendikten ve gerekli veriler sizlerden temin edildikten sonra sizlere tanınacak süre içerisinde ön taslak planlama ve raporunuz ekibimizce hazırlanır. Ardından yapılan sunumla süreçler ve işleyişler sizlere seffaf bir şekilde aktarılır. Bu aşamadan sonra ise sizlere düşen tek şey arkanıza yaslanmak ve hayalini kurduğunuz konutunuza adım adım yaklaşmak olacaktır.