Satis-Pazarlama

Gayrimenkul Satış & Pazarlama Yönetimi

Hamza Aygün Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı olarak; Devam Etmekte Olan veya Tamamlanmış Konut projelerinizin Satış ve Pazarlama yönetimini, Sertifikalı Kurumsal Pazarlama Uzmanlarımız ile birlikte gerçekleştirmekteyiz.

Satış ve Pazarlama Çözümlerimizde, Gayrimenkul Projelerinizin başarıya ulaşabilmesi için Nitelikli, Güçlü, Dinamik, Güvenilir ve etkin satış gücüne sahip ekibimizle birlikte tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Pazarlama

Hamza Aygün Gayrimenkul Yatırım Yönetimi olarak, konut projelerinizin satış ve pazarlama süreçlerini yönetmenin yanı sıra çeyrek asırlık yolculuğumuzda; zamanın etkin kullanımı, dijital dünyaya hakim olma, arz ve talep dengesini okuma gibi birçok yetkinlik ile elde ettiğimiz başarı ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Gelişen teknoloji, rekabet koşulları ve farklılaşan tüketici algısına uyum sağlayan firmamız rekabet piyasasında sürekli bir adım ileride kalarak devamlılığını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Satış

Gayrimenkul Sektöründe satış ve başarının en büyük anahtarının etkin, şeffaf ve sürdürülebilir olarak yürütülen pazarlama stratejilerinin olduğunu biliyoruz.

Bu minvalde, kurum kültürünü doğru yansıtacak, etki gücü yüksek pazarlama ve satış teknikleriyle siz değerli gayrimenkul ve konut sahiplerini doğru kitlelere ulaştıracak ve maksimum kârla satışlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir pazarlama süreci yürütmekteyiz.

Tam Kapsamlı Gayrimenkul Satış Yönetimi

 • Proje ve Konsept Geliştirme
 • İletişim ve Koordinasyon
 • Satış Ofisi Yönetimi

Hamza Aygün Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı; Türkiye’de yatırım yapmayı planlayan yerli veya yabancı gayrimenkul firmalarının, yatırım fonlarının ve inşaat şirketlerinin; konut, toplu konut, ev-ofis ve rezidanslar olmak üzere her nevi konut içerikli gayrimenkul projelerine Tam Kapsamlı Gayrimenkul Satış Yönetimi hizmeti sunmaktadır.

Pazarlama Yönetimi

Televizyon & Radyo

Müteahhit firmanın ekonomik gücü ve projenin büyüklüğüne göre görsel ve işitsel olarak prestij ve etkin güç üretebilmesi için için hedef kitleye yönelik etkin ve verimli sonuçlar sağlanmak üzere medya satın alma hizmeti sunmaktayız.

Indoor ve Outdoor Pazarlama

Proje pazarlama hizmetimizin ayrılmaz halkalarından biri olan Indoor ve Outdoor Pazarlama Yönetimimizde; hedef kitleye yönelik kreatif çözümler üreterek panolara, billboardlara ve toplu taşıma araçlarına uygun olarak hazırlayıp uygulamaktayız.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Pazarlamanın günümüzde tüm noktalarda en etkin ve ulaşılabilir çözüm olduğunun farkındayız.  Tecrübeli, güvenilir ve en doğru reklam yönetimini yapacak olan uzmanlarımızla pazarlama sürecinizi organize etmekteyiz.

PR (Halkla İlişkiler) Yönetimi

Gayrimenkul sektöründe edindiğimiz tecrübe ve deneyimler neticesinde; satış maliyetlerinizi artırma ve pazarlama planına uygun stratejiler üretmek adına etkili basın ve halkla ilişkiler çözümleri sunmaktayız.

Yerinde Satış Hizmeti

Potansiyel müşterilerinizin satış ofisiyle ilk temasından satış sözleşmelerinin imzalanma sürecine kadar olan tüm aşamalar Uzman Satış Ekibimiz tarafından yürütülür.

 • Müşterilerle yapılacak birebir görüşmeler,
 • Tüm mail trafiği,
 • Müşterilerin karşılanması,
 • Projenin maket üzerinde ve örnek ünitede tüm detaylarıyla anlatılması,
 • Müşteri sorularının cevaplandırılması,
 • Fiyat ve kampanya görüşmeleri,
 • Sözleşme ve ek evraklarının hazırlanması ve imzalanma süreci ile bankalarla ilişkiler ve
 • Müteahhit firmanın finans departmanıyla koordinasyon süreci Hamza Aygün Gayrimenkul Yatırım Yönetimi Uzman Satış Ekibi tarafından gerçekleştirilir.