danışmanlık-hizmetleri

Fizibilite Çalışması & Proje Süreç Yönetimi

6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun kapsamında talebiniz doğrultusunda dönüşümü planladığınız alanlarınızda fizibilite çalışmanızı gerçekleştiriyor ve sonrasında projelerinizi nihai sonuca varana kadar tüm hatlarıyla yönetiyoruz.

Fizibilite Çalışması

Talebiniz doğrultusunda sizler için proje ve projelendirilmesini istediğiniz gayrimenkulünüzün tüm hatlarıyla fizibilite çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Çıkan sonuçlar neticesinde; kısa ve uzun dönemli programlarla irdeliyor, projenin geleceğini değerlendiriyor, temel ve geleceğe yönelik tahmin edilen piyasa karlılık oranını, projenin çevreye ve ekonomiye etkilerini belirliyoruz. Bunlarla birlikte; rekabet ve alternatif fırsat analizlerinizi gerçekleştirdikten sonra proje bazında genel risk raporunuzu oluşturuyoruz.

Temel Danışmanlık Hizmetlerimiz:

  • Fizibilite Analizi
  • En İyi En Verimli Kullanım Analizi
  • Yatırım öncesi aşaması
  • Yatırım aşaması
  • İşletme aşaması

Proje Süreç Yönetimi

Kentsel Dönüşüm düşüncesi oluşmuş ancak ilerleme sağlanamamış, projelendirmeler gerçekleşmiş ancak hukuksal ve kanuni problemler aşılamamış ya da uygulama aşamasına geçilmiş ancak profesyonel olarak hizmet almak ve güvenle süreci ilerletmek mi istiyorsunuz?

İşte tam olarak bu noktada çeyrek asırlık bilgi ve birikimiyle, Hamza Aygün Kentsel Dönüşüm Süreç Yönetimi olarak tüm sorunlarınızla biz ilgileniyor ve yükleri üzerinizden alıyoruz.

Talebiniz doğrultusunda şirketimiz olarak bünyemizde yer alan uzmanlarımızla tüm süreci ele alıyor ve sizleri gereksiz yoğunluktan kurtarıyoruz.

Neler Yaptık?

Bursa / Gemlik, Cumhuriyet Mahallesi, Manastır Mevkiinde yer alan projemiz tamamlanmış olup daireler sahiplerine teslim edilmiştir.
Opportunities while benefiting those with out access to financial services
40 daire olan Avcılar sitesi kentsel dönüşüm kapsamında yıkılarak, kapalı otoparkı, ticari alanları ve 40 adet dairesiyle yeniden inşa edilmiş olup, bu değişimle BULVARPARK ismini almıştır.