Kentsel Dönüşüm Süreç Yönetimi

Kentsel Dönüşümdeki 7 yılı aşkın tecrübemizle sizlere çözüm sunuyoruz

Gayrimenkul Yatırım Yönetimi

VOG Group olarak portföy yönetim danışmanlığı sunuyoruz.

Vizyon Yapı İnşaat Taahhüt

Vizyon Yapı olarak şehirlerimizi yeni bir medeniyetin taşıyıcıları olarak geleceğe taşıyoruz.

HAKKIMIZDA

VOG – Vizyon Ortak Girişim Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ilk projeden son projeye kadar aynı titizlikle çalışan, Türkiye’de ilkleri başaran Hamza Aygün Gayrimenkul Yatırım Yönetimi firmamızda var gücümüzle çalışarak insanlara güvenli ve huzurlu yaşam alanları kazandırmaya; gayrimenkul yatırımları konusunda yüksek gelir fırsatlarını yatırımcılarımızla paylaşmaya devam ediyoruz.

Şehirlerin estetikten uzak, modern uygulamalardan yoksun ve statik ömrünü tamamlamış yapı durumunu değiştirmeye katkı sağlamak için yürütülen çalışmalar kapsamında ilk Kentsel Dönüşüm projesi olarak İbrahim Reis Sitesi tamamlayıp kat maliklerine 2013 yılında teslim ettik.

İbrahim Reis Sitesi Kentsel Dönüşüm Projesi 6306 sayılı yasa kapsamında birden fazla yapının bulunduğu bir parselde tek bloğun yıkılarak yerinde yeniden yapılması, yapı maliklerinin tamamının mutabakatı ile özel sektör yüklenici firmaya verilmesi ve yapı maliklerinin teşvikli Kentsel Dönüşüm kredisi ve kira yardımı kullanması, belediye, tapu ve noter işlemlerinde harç muafiyeti uygulaması açısından Türkiye´de bir ilk olma özelliği taşımaktadır.

İbrahim Reis yeni adıyla Efe Konutlarında yeni daireleri onbir ay gibi kısa bir sürede tamamlayıp kat maliklerine 2014 yılında teslim ettik. Günaydın Sitesi sakinlerinin talebi doğrultusunda ikinci proje olarak Günaydın Park‘ı tamamlayıp teslim ettik. Gemlik´in yeni cazibe merkezi sloganıyla yapımına başladığımız Avcılar Sitesi’ni tamamlayıp Bulvar Park adıyla hayata geçirdik.

FAALİYETLERİMİZ NELERDİR?

Firmamızda yürüttüğümüz faaliyetler kapsamında;

Kentsel Dönüşüm Süreç Yönetimi

Projelerinizi, ilgili kamu kurumları ve mevzuat yükümlülükleriyle birlikte koordinasyonunu ve uygulanmasını gerçekleştiriyoruz.

Satış ve Pazarlama

Hamza Aygün sizler için portföy yönetiminizi ve elinizde bulunan gayrimenkullerin pazarlanması hizmetini sunuyoruz.

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

SPK ve BDDK mevzuatları kapsamında, Uluslararası Değerleme Standartlarına ve mevcut yasal düzenlemelere uygun olarak danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Fizibilite Çalışması ve Proje Süreç Yönetimi

6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Kanun’u kapsamında talebiniz doğrultusunda fizibilite çalışmanızı gerçekleştiriyor ve Projelerinizi nihai sonuca varana kadar tüm hatlarıyla yönetiyoruz.

23 +
Proje
42 +
Blok
463 +
Bağımsız Bölüm
71482 +
Metrekare İnşaat Alanı

Bize Ulaşın

0 (532) 547 26 90 numaralı telefondan bizi arayın veya detaylı bilgi için aşağıyı tıklayın

Hizmetlerimiz

 Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayın